Dj na studniówce w Poznaniu

Studniówka to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka, oznaczające zakończenie pewnego etapu życia i wejście w dorosłość. To od studniówki odliczane są dni do matury, to właśnie na studniówce często pojawia się ostatnia okazja do zatańczenia ze swoją szkolną miłością czy dobrej zabawy ze znajomymi przed ostatecznym opuszczeniem murów liceum. Jednym z jej głównych elementów jest oczywiście rozpoczynający uroczystość polonez, tańczony przez wszystkich uczniów szkoły i ich zaproszonych partnerów. Później jednak zaczyna się prawdziwa zabawa i tu pojawia się pytanie: kto powinien ją obsługiwać? W oczach wielu organizatorów starszego pokolenia, studniówka, organizowana przecież na terenie szkoły, powinna zachować pozory elegancji, klasyki i lekko poważnego klimatu. Z drugiej jednak strony mamy tu tłum nastolatków, którzy chcą się po prostu dobrze bawić. Czy DJ może prowadzić studniówkę i czy będzie dla młodych najlepszym rozwiązaniem?

Doskonała oprawa muzyczna

Hasło „DJ” może kojarzyć się przede wszystkim z głośnymi imprezami w stylu miejskich dyskotek czy festiwali muzyki elektronicznej, jednak w rzeczywistości DJ to jeden z najlepszych wyborów jeśli w grę wchodzi właśnie studniówka czy jakakolwiek zabawa dla młodych. Współcześni DJ zajmujący się oprawą imprez często podejmują się obsługi zarówno studniówek, jak i wesel czy zjazdów firmowych, a wszystko to dlatego, że dzisiejszy wybór muzyki jest naprawdę bogaty i dzięki jednej konsolecie możliwe jest stworzenie właściwie każdego klimatu. Od powolnych, delikatnych i klasycznych ballad po prawdziwe taneczne hity roku, muzyka wybierana przez DJ’a jest zawsze dopasowana do okazji, gustów tłumu i reakcji, jakie DJ może zaobserwować u tańczących.

To, co zdecydowanie przemawia na korzyść DJ’a z Poznania w przypadku organizacji studniówek to właśnie dostęp do różnorodnej muzyki i możliwość dopasowania jej do konkretnej grupy odbiorców. DJ staje się swojego rodzaju wodzirejem imprezy, prowadząc ją zgodnie z określonym przez organizatorów scenariuszem i dopasowując się do większego planu przedstawionego mu przez szkołę. Nie ma tu mowy o puszczaniu dowolnej, zupełnie oderwanej od oczekiwań muzyki czy organizowaniu hucznej imprezy niedopasowanej do szkolnych realiów – DJ spełni powierzone mu przez szkołę zadania, wprowadzi odpowiedni klimat na sali, a jednocześnie pozwoli młodym bawić się przy ich ulubionych hitach i nie pozwoli, by ci za dużo czasu spędzali przy stołach.

Profesjonalne nagłośnienie, sprzęt i światła -Poznań

Odpowiednie nagłośnienie sali studniówkowej stanowi często jeden z większych problemów nawet tym, którzy doskonale znają się na obsługiwaniu tego typu imprez. Zatrudniając profesjonalnego DJ’a, który nie postawi przed szkołą wymagań odnośnie sprzętu, a zwyczajnie pojawi się na imprezie z własną oprawą dźwiękową z pewnością wpłynie na jakość całego przedsięwzięcia. DJ to nie tylko konsola i dowolne głośniki – każda sala wykazuje się nieco inną akustyką i warto dostosować nagłośnienie do jej możliwości tak, by nawet najbardziej nowoczesne dźwięki brzmiały jak muzyka dla uszu, a nie dudnienie bez wyrazu. To, czego najbardziej obawiają się często osoby odpowiedzialne za organizację studniówki może być załatwione w bardzo łatwy sposób – wystarczy powierzyć nagłośnienie tym, którzy naprawdę się na nim znają.

Podobnie wygląda kwestia oświetlenia. Choć studniówka w Poznaniu nie jest oczywiście imprezą z pobliskiej dyskoteki, wprowadzenie nowoczesnych efektów świetlnych i wizualnych z pewnością urozmaici zabawę młodych i wprowadzi zupełnie nowy wymiar do tak klasycznego wydarzenia. Studniówkę można łatwo porównać do wesela, czyli uroczystości na której chcemy się bawić, ale jednocześnie zachować pozory elegancji, szyku i nieco wyższej kultury. Dobry DJ posiadający własną oprawę oświetleniową doskonale wie, jak połączyć te elementy w spójną całość i stworzyć niepowtarzalny klimat na sali.

Studniówka w Poznaniu to czas niezapomniany i jedyna w swoim rodzaju impreza szkolna, na której warto być. Czy to solo, ze znajomymi, czy też z partnerem, każdy ma szansę bawić się dobrze w gronie rówieśników i świętować ostatnie już dni pobytu w szkole, jeśli tylko oprawa muzyczna i artystyczna imprezy będzie dopasowana do ich gustów. Nie można oczekiwać, by dzisiejsza młodzież bawiła się wyłącznie przy klasycznym polonezie i przez całą noc tańczyła do spokojnych ballad. Niech się cieszą, zamawiają utwory i poczują ostatnią szansę na tak dobrą zabawę w liceum przed przeniesieniem się w realia życia studenckiego.

Wynajmij DJa na studniówkę w Poznaniu!