Dj dla firm w Poznaniu

Integracyjne wyjazdy firmowe w Poznaniu i całej Wielkopolsce to doskonała okazja, by spędzić czas ze swoimi współpracownikami w środowisku oddalonym od codziennych stresów związanych z karierą zawodową. Przedstawiciele zarówno małych, jak i większych firm decydują się na organizację tego typu spotkań dość regularnie, gdyż są one idealnym sposobem na budowanie zaufania i wzajemnego szacunku pomiędzy pracownikami, a przy tym wyrażają w pewien sposób wdzięczność pracodawcy za dobrze wykonywane zadania i znaczący wpływ pracowników na rozwój firmy. Imprezy firmowe mogą przyjmować naprawdę wiele form, począwszy od uroczystych obiadów w restauracji i nieformalnych spotkań w biurze, aż po dwudniowe wyjazdy za miasto połączone z dobrą zabawą, tańcami, noclegiem i różnorodnymi atrakcjami lokalnymi. Sam pomysł imprez firmowych nie jest zły, jednak częstym problemem napotykanym przez osoby organizujące jest kwestia obsługi tego typu wydarzeń. Czy DJ to dobry pomysł na imprezę firmową? Na co zwrócić uwagę podczas jego wyboru?

Dobra zabawa w Wielkopolsce dowolnym klimacie

Jedną z podstawowych zalet dobrego DJ’a z Poznania, a jednocześnie kwestią na którą warto zwrócić uwagę przed jego wyborem jest oczywiście możliwość obsługi imprezy w każdym stylu. Od typowego klimatu dancingów z lat 60. i 70. ubiegłego wieku, aż po nowoczesne dyskoteki i festiwale muzyki elektronicznej, DJ powinien mieć w swoim zapleczu naprawdę duże zróżnicowanie gatunków muzycznych. W przypadku imprez firmowych trudno oczekiwać spójnego gustu wszystkich pracowników – gdy jedni preferują oddawać się na co dzień powolnym balladom, inni wciąż bawią się przy hitach disco polo, a jeszcze inni z zapaleniem wsłuchują się w najnowsze hity pojawiające się w radio. To, czego nie zapewni na imprezie żadna orkiestra czy pierwszy lepszy wodzirej, to właśnie umiejętność połączenia różnych stylów muzycznych, wsłuchiwania się w prośby uczestników imprezy, obserwacji ich zachowań i reagowania tak, by każdy mógł się dobrze bawić i wrócił z imprezy zadowolony.

Jakość dźwięku i światła

W wielu przypadkach DJ’a kojarzy się przede wszystkim z konsoletą, a nie z osobą podróżującą pomiędzy kolejnymi imprezami z całym zapleczem dźwiękowym. Nagłośnienie imprezy jest jednak bardzo istotne i w dużej mierze wpływa na to, jak będą bawić się goście. Nie chcąc pozostawiać niczego przypadkowi, warto postawić na DJ’a który ma właśnie szansę samodzielnego zadbania o oprawę nagłośnieniową na imprezie i dostosowania ilości głośników, mikrofonów czy konkretnego rozstawienia sprzętu do własnych potrzeb. Dobra jakość dźwięku to podstawa dobrej zabawy i niestety, na wielu salach przeznaczonych do organizowania różnego rodzaju zjazdów i imprez towarzyskich, nagłośnienie wcale nie spełnia najwyższych standardów jakościowych.

Podobnie wygląda kwestia oświetlenia. Choć studniówka nie jest oczywiście imprezą z pobliskiej dyskoteki, wprowadzenie nowoczesnych efektów świetlnych i wizualnych z pewnością urozmaici zabawę młodych i wprowadzi zupełnie nowy wymiar do tak klasycznego wydarzenia. Studniówkę można łatwo porównać do wesela, czyli uroczystości na której chcemy się bawić, ale jednocześnie zachować pozory elegancji, szyku i nieco wyższej kultury. Dobrzy DJe z Poznania, jacy znajdują się w naszej grupie, posiadający własną oprawę oświetleniową doskonale wiedzą, jak połączyć te elementy w spójną całość i stworzyć niepowtarzalny klimat na sali.

Podobnie wygląda dziś kwestia oświetlenia, tak istotnego przecież podczas zabawy. Nie można oczekiwać, że każdy zjazd integracyjny w firmie będzie wyglądał jak prawdziwa, światowej klasy dyskoteka, ale też nie można liczyć że kilka tanich, kolorowych żarówek załatwi sprawę i zbuduje odpowiedni klimat imprezy. Z tego też powodu warto sprawdzić, czy DJ daje możliwość zapewnienia własnego sprzętu oświetleniowego i dopasowania go do muzyki. Zgranie światła i dźwięków to właśnie to, co w większości przypadków buduje klimat dobrej imprezy i pozwala naprawdę cieszyć się czasem wolnym z dala od zmartwień w pracy.

Imprezy firmowe w Poznaniu lub w Wielkopolsce, czy to organizowane przez duże korporacje finansowe, czy firmy z branży spożywczej, mogą mieć ze sobą jedną rzecz wspólną – dobrą zabawę. Ludzie chcą podczas nich poczuć, że spędzają czas ze znajomymi, a nie swoimi współpracownikami. Wybierając DJ’a na tego typu spotkanie warto upewnić się, że będzie on potrafił stworzyć niepowtarzalny i naprawdę relaksujący klimat zabawy. Dobrym wyznacznikiem są tu portfolia artystów i wgląd w ich doświadczenie zawodowe – znacznie lepiej wybrać kogoś, kto takich imprez organizował już setki, niż znacznie tańszą ale mniej zaufaną osobę, która dopiero rozpoczyna swoją karierę w muzycznej oprawie imprez.

Wynajmij DJa na imprezę firmową w Poznaniu!