Dj z Poznania na weselu

Organizując wesele w Poznaniu lub w całej Wielkopolsce, stajemy przed nie lada wyzwaniem – jak bowiem zorganizować przyjęcie i oprawę muzyczną, by zaspokoić gusta zebranych gości w różnym wieku? Wybrać profesjonalnego DJ’a! Co ważne, zróżnicowana i bogata oferta muzyczna to nie jedyna zaleta obsługi DJ’a. Co jeszcze możemy zaoferować i dlaczego na Twoim weselu powinien znaleźć się profesjonalny DJ?

Profesjonalny DJ na weselu to mniejszy stres dla Pary Młodej

Stawiając w kwestii doboru muzyki na profesjonalnego DJ’a zapewniacie spokój samym sobie. Nie musicie martwić się, kto będzie włączał muzykę i jaką, a do tego macie gwarancję, że będą to profesjonalne kawałki, a nie utwory puszczane na szybko z laptopa. Dodatkowo wykwalifikowany DJ z doświadczeniem z pewnością zmiksuje specjalnie dla Was ulubione utwory. Wszystko to sprawia, że macie problem z głowy i możecie w swoim najważniejszym dniu cieszyć się sobą bez dodatkowych zmartwień z tyłu głowy i pytań „Czy na pewno wszystko pójdzie dobrze?”. Z nami masz bowiem taką gwarancję.

Dlaczego DJ z Poznania, a nie zespół?

Być może znajdą się zwolennicy kapeli bądź zespołu grającego na weselu muzykę na żywo, jednak mamy zestaw zalet, który przekona Was, że DJ to znacznie lepsze rozwiązanie. Po pierwsze koszty wynajęcia kilkuosobowego zespołu mogą być znacznie wyższe. Poza tym w przypadku zespołu w grę wchodzi tak zwany czynnik ludzki – z upływem czasu głos się męczy i piosenki nie są już zaśpiewane tak czysto, jak na początku imprezy. Może zdarzyć się tak, że członkowie zespołu nie będą znali jakiejś mniej popularnej piosenki, a w przypadku DJ’a ryzyko maleje, ponieważ dysponuje bardzo szeroką gamą utworów. Ponadto osoby śpiewające utwory na żywo potrzebują więcej przerw, bo głos męczy się szybciej od maszyny.

DJ dopasuje zestaw utworów do upodobań Twoich gości

Każda Para Młoda ma swoje ulubione utwory, ale na weselu należy obserwować, przy jakiego rodzaju muzyce goście tłumnie wędrują na parkiet. Na jednych największym powodzeniem będzie się cieszyło Disco Polo, a na innych współczesna muzyka dyskotekowa czy też największe hity lat 80. i 90. Nie sposób przed weselem ocenić gusta uczestników, dlatego powinniśmy zainwestować w profesjonalnego DJ’a. To on za nas oceni, jakiego rodzaju utwory cieszą się największym powodzeniem.

Co oprócz muzyki może zapewnić Wam DJ? Światłą, efekty i przydatną mgłę dla niewprawnych tancerzy

Dziś obsługa DJ’a to nie tylko muzyka i sprzęt muzyczny, ale także dodatkowe atrakcje. Jeśli niespecjalnie zależy Wam, by w trakcie pierwszego tańca goście obserwowali Twoje nie do końca wprawne kroki, to zapewnimy tzw. wytwornicę mgły, by ukryć to, co trzeba. A jeśli zależy Ci na dyskotekowej atmosferze, to w zanadrzu mamy jako DJe z Poznania liczne efekty świetlne: tzw. efekty ledowe czy stroboskopy i lasery. Asortyment ten sprawia, że Twoje wesele nie będzie jednym z wieku, a goście będą je wspominać jeszcze długo po zakończeniu zabawy.

Weselna awaria? To kolejny powód, dla którego na Twoim weselu powinien znaleźć się profesjonalny DJ!

Wprawdzie na pewno Wam tego nie życzymy, ale ponieważ różne przypadki chodzą po ludziach, może zdarzyć się tak, że na imprezie nagle zabraknie energii elektrycznej. Bez prądu raczej samodzielnie nie zapewnisz gościom dalszej dobrej zabawy, natomiast z naszą pomocą zrobisz to na pewno! Jesteśmy przygotowani nie tylko na usterki sprzętu własnego, ale i niespodziewane wyłączenia prądu. Na weselu pojawiamy się z własnymi agregatami prądotwórczymi, które dostarczają energię w razie awarii i to w takiej ilości, by impreza mogła być kontynuowana bez uszczerbku dla gości.

Wynajmij DJa na wesele w Poznaniu!